Fuarlar
   
Yurtiçindeki Fuarlar
İNTARF 2018 7.İnegöl Tarım Fuarı
Yer:
İnegöl Merpa Pazar Alanı Kompleksi
Tarih:
02.09.2018 - 05.09.2018
 
Aktif Fuarlar ( 1 )
Tüm Fuarlar ( 519 )
   
Yurtdışındaki Fuarlar
FISHEX
Yer:
Guangzhou
Tarih:
24.08.2018 - 26.08.2018
 
Aktif Fuarlar ( 0 )
Tüm Fuarlar ( 232 )
İşbirliği Talepleri

Ortak Yatırım Teklifi

Ortak yatırım teklifi (İnşaat).

Yatırım yeri: Taganrog şehri. Rostov Bölgesi. Rusya Federasyonu.

Yatırım konusu: Toplu konut veya Ticaret merkezi inşaatı.

Yatırım şekli: Ortak yatırım.

Arsa sahibi: “Boun” Ltd.

Şirket (Arsa Sahibi) Hakkında

Şirket 1992’ci ilde kurulmuştur. Ana faaliyet konusu un ve unlu mamullerin üretimi ve market işletmecisidir. Hal hazırda şirket kendi faaliyet dalını devamlı genişletmektedir. Ve daha önce üretim kapasitesini artırmak amacıyla şirket tarafından hemen üretim merkezi yakınında bir arsa alınmıştır. Ancak şirketin faaliyette bulunan bölge bir toplu konut yerleşim bölgesidir ve fabrika-üretim faaliyeti için pek uygun değildir. Dolayısıyla bölgenin ihtiyaçlarını, inşaat yapısını ve genel olarak ülkedeki gelişen ekonomisini göz önünde bulundurarak şirket sahip olduğu arsanı konut inşaatı için daha uygun görmektedir. Ortak yatırıma karar verildikten sonra şirket sahibi (aynı zamanda arsa sahibidir ve tek kişidir) tüm gereken altyapı hizmetlerini sunmaya ve bürokratik problemlerin çözülmesinde yardımcı olmaya hazırdır.

Konut inşaatı bakımından şehir ve bölgenin özellikleri

Şehrin artan nüfusu, gelişen ekonomisi, ülkede konut kredilerin hızlı gelişimi, devamlı artan daire talebi ve sonuçta devamlı artan daire fiyatları bölgede konut inşaatı perspektifini güçlü kılmaktadır. Şu anda sahip olduğumuz arsa etrafında yeni konut inşaatları aktif olarak devam etmektedir ve bu durum bulunduğumuz bölgenin zaten bir toplu konut bölgesi olduğu için şehirdeki konumunu ve cazipliğini daha da güçlendirmektedir. Özellikle bu durumu göz önünde bulunduran ulusal ünlü market zincir sahipleri bölgeye ilgilerini artırmıştır. Taganrog (nüfusu 300 bin kişidir) bir liman şehri (şehir limanı bir çok Avrupa ve Türkiye limanlarıyla bağlantıdadır) ve Güney Rusya’da önemli üretim merkezlerden biri olduğundan dolayı (Şehir ve etrafında bölgesel ve ulusal çapta büyük önem taşıyan metalürji, savunma ve otomotiv fabrikaları mevcuttur. Aynı zamanda Rusya ve uluslararası çapta önemli tahıl ürünleri ihracatçısıdır.) bölgedeki önemi devamlı artmaktadır. Ayrıca şehrin ve ülkenin devamlı gelişen ekonomisi bölgedeki köylerden ve yakın ülkelerden şehre doğru yoğun göçü artırmaktadır. Şehrin sahip olduğu yüksek nüfus yoğunluğu neticesinde şehir belediyesi ve bölge valiliği tarafından şehrin genişlenmesi gerektiğini ve bunun için de yeni arsalar alınacağına karar verilmiştir. Arsanın bulunduğu bölgede altyapı mevcuttur ve tüm yukarıda söz edilen sebeplerden dolayı da şehirde toplu konut (veya büyük ticaret merkezi) inşaatı için ideal bir yerdedir.

Arsanın özellikleri

Arsanın alanı: 3775 m2. İmarlıdır.

Önemli ana caddelerin kesişim noktasında ve toplu konut yerleşim merkezlerin hemen yanındadır.

Not: Arsanın yerleştiği bölgede konutların daire fiyatları ortamla 75 000$’dır (Bu daireler kaba inşaat halindedir. Kapı ve pencereleri mevcuttur). Bu dairelerin ortalama toplam alanı - 60 m2’dir.

Detaylı bilgi ve ön görüşmeler için 0555 684 41 53 numarayı arayabilirsiniz.

Veya bu adrese yazabilirsiniz:

asiman_nebiyev@yahoo.com

Görüşülecek şahıs:

Firma temsilcisi - Asiman Nebiyev.

Adres: İstanbul\Avcılar.

Firma: Boun Ltd. Telefon: +90 555 684 41 53 E-posta: asiman_nebiyev@yahoo.com
Üye Girişi