Fuarlar
   
Yurtiçindeki Fuarlar
İNTARF 2018 7.İnegöl Tarım Fuarı
Yer:
İnegöl Merpa Pazar Alanı Kompleksi
Tarih:
02.09.2018 - 05.09.2018
 
Aktif Fuarlar ( 1 )
Tüm Fuarlar ( 519 )
   
Yurtdışındaki Fuarlar
FISHEX
Yer:
Guangzhou
Tarih:
24.08.2018 - 26.08.2018
 
Aktif Fuarlar ( 0 )
Tüm Fuarlar ( 232 )
İşbirliği Talepleri

Rulman'da En Ucuz Fiyatlarla Her Zaman HizmetinizdeyizBENDAŞ RULMAN OLARAK 19 ÜLKENDEN RULMAN İTHALATINI VE TOPTAN SATIŞINI YAPMAKTAYIZ. FAG, SKF, ZKL, URB, GPZ GİBİ ÖNDE GELEN MARKALARDAN OLUŞAN GENİŞ RULMAN/BİLYA SKOKLARIMIZLA, VE EN UCUZ FİYATLARLA HER ZAMAN HİZMETİNİZDEYİZ. TURKİYENİN HER YERİNE KARGO İLE EN KISA ZAMANDA TESLİMAT YAPMAKTAYIZ. ÇALIŞTIĞIMIZDA SİZ DE FARKIMIZI GÖRECEKİSİNİZ.

SAYGILARIMIZLA,

BENDAŞ RULMAN

Firma:  Bendaş Rulman
Telefon: +90 212 549 23 35
E-posta: bendasrulman@superonline.com

Takım Tezgahları Alım-Satımı, Bakım Onarım ve Revizyon İşleri YapmaktayızFirmamız 50 Yılı Aşkın bir süredir Takım Tezgahları alım satım Bakım Onarım ve Revizyon işleri yapmaktadır. Satışını yapmakta olduğumuz Takım Tezgahları Rus - Bulgar - Polonya - Alman - Japon - Taiwan - Kore ve Çin menşeelidir. Son10 yıldır CNC satışlarımıza sizlerden gelen talep üzerine hız verdik. Bakım onarım ve revizyon bölümümüzde Konvansiyonel ve CNC her türlü takım tezgahının revizyonunu itina ile yapmaktayız. Ayrıca takas ve Leasing imkanlarımız mevcuttur. Yıllardır dürüstlükten ve doğruluktan ayrılmayan firmamızın esas amacı müşteri memnuniyetidir.

Unutmayın herşeyden önce bizler için siz değerlisiniz ve önemlisiniz. Sizler bu ülkenin geleceğinin esasını teşkil ediyorsunuz yarınlardaki Türkiye hepimizin Haydi Hep beraber Kalkınalım ve büyüyelim. Biz Buradayız Her türlü yardım ve desteğe acığız ALLAHA EMANET OLUN

HAKAN MERT.. SAYGILARLA
Firma:  Mert-El Makine Sanayi ve Ticaret
Telefon: +90 264 276 33 29
E-posta: info@emektarmakina.com.tr

Hidrolik Silindir (Lift) İmalatı HakkındaHİDROLİK SİLİNDİR (LİFT) İMALATI, İSTENİLEN ÖLÇÜ VE RESME UYGUN OLARAK YAPILABİLİR.
Firma:  Detay Hidrolik
Telefon: +90 332 251 79 68
E-posta: detayhidrolik@hotmail.com

kağıt bardak üretimidakikada 60 adet kağıt bardak üreten makine. küçük bir sermaye ile iş hayatına atılmak isteyen yeni girişimciler bizi arayın.
Firma:  Makine84 - Makine İthalat ve İhracat Ltd. Şti.
Telefon: +90 216 660 17 29
E-posta: hidir@solmaz.web.tr

Bayi Avantajlarımızdan YararlanınSANAYİCİ VE TÜKETİCİLERE SEKTÖRÜN ÖNCÜ MARKALARINI BAYİ AVANTAJLARIYLA SUNMAKTAYIZ. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN ÖNDE TUTULDUĞU HİZMET ANLAYIŞLA 30. HİZMET YILIMIZDAYIZ. BOSCH ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ, GEDORE-ALTAŞ EL ALETLERİ, OERLIKON KAYNAK ELEKTRODLARI VE KAYNAK MAKİNALARI, LOCTITE ENDÜSTRİYEL YAPIŞTIRICILARI, KAMA SANAYİ TEKER VE RULETLERİ, ÇELİK VE PASLANMAZ CIVATA ÇEŞİTLERİ, İŞ GÜVENLİK ÜRÜNLERİ VE ÇEŞİTLİ HIRDAVAT MALZEMELERİNİ TÜM TÜKETİCİLERE TRABZON VE D.KARADENİZ BÖLGESİNE SUNMAKTAYIZ.
Firma:  Yasemin Ticaret Ltd. Şti.
Telefon: +90 462 325 24 88
E-posta: yaseminltd@ttnet.net.tr
Sayfa 1 / 3
Üye Girişi