İşbirliği Talebi

Üstün Hizmet Kalitesiyle Trabzon'da '1 Numara'


     İnşaatına 2000 yılı Ekim ayında Söğütlü/Akçaabat/Trabzon Beldesinde başlanan ve bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlanan Tofaş Fiat Entegre Tesisi 15 kasım 2001 tarihinden itibaren hizmete başlamıştır. Entegre tesisimiz, 2500 m² lik Showroom,1200 m² lik Mekanik Servis, 800 m² lik Boya/Kaporta ile   4500 m² kapalı alan ve 2500 m² açık alana kurulmuştur.

    Binamız akıllı bina olarak tasarlanmış olup, çağdaş ve modern çizgisiyle konsept bir çalışma alanı oluşturulmuştur. Tesisimizde  satış, servis, yedek parça ve 2.el hizmeti verilmektedir. Servisimiz, teknolojinin en son olanaklarıyla donatılmış, bilgisayar destekli ön düzen, balans ve motor test ayarı yanı sıra kaporta ve boya işlemleri son derece deneyimli ve eğitimli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

    30.000 pozisyonun üzerinde orijinal yedek parça ve stok kapasiteli Yedek Parça departmanımızda deneyimli ve eğitimli personeliyle toptan ve perakende satış hizmetlerini sunmaktadırlar. Trabzon’da sadece Entegre tesisimizde bulunan Kuru Boyama sistemi ile %100 renk uyumuyla 3 yıl boya garantisi verilmektedir.
Firma: Tunalar Motorlu Araçlar Tic. Ltd. Şti Telefon: +90 462 248 22 22 E-posta: lyahsieli@tunalar.net

İşbirliği Talebine Cevap Ver

Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.