Altın Üyelik

TrabzonTicaret.Net üzerinden yapacağınız tanıtımla birlikte müşterilerinizle bire bir iletişim kurabilir ve hizmetlerinizi geliştirip marka şirket imajınızı olumlu yönde etkileyerek yeni bir satış kanalı elde edebilirsiniz.

olup, üyelik ücretini ödediğiniz takdirde firmanıza ait bilgileri ekleyebileceğiniz, sınırsız ürün girerek firma ürünlerinizi tanıtabileceğiniz, e-katalog içerisinde yer alacağınız, kendinize ait iletişim bilgilerini de koyabileceğiniz firma sayfasına sahip olacaksınız.

TRABZON FİRMALARININ ÜYELİĞİ
Trabzon firmalarının üyelikleri, online olarak üyelik başvurusunda bulunanların veya Müşteri Hattı Olan 0462 321 79 19 / Dahili 22 telefon numarasını arayanların, satış ve pazarlama bölümünden bir arkadaşımızın ziyaretinize gelmesi ile gerçekleşmektedir.

Firma yetkilisiyle Üyelik Sözleşmesi imzalanıp, yıllık üyelik ücreti olan 125 TL tahsil edilir. Bu işlemlerin yapılmasının ardından o gün içinde üyeliğiniz aktif edilir.

DİĞER İLLERDEN ÜYELİK
Trabzon dışındaki illerden üyelikler banka havalesi yoluyla yapılmaktadır. 

Firma üyeliğini online olarak gerçekleştirdikten sonra, "Vizyon Bilgi İletişim Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. adına aşağıdaki banka hesap numaralarından herhangi birine yıllık üyelik ücreti olan 125 TL'yi yatırdığınıza dair banka dekontunu 0462 323 04 79 numarasına faks çekerek veya 0462 321 79 19 / Dahili 22 Müşteri Hattımızı arayarak ücret yatırıldı bilgisini bildirmeniz gerekmektedir. Bu işlemlerin yapılmasının ardından o gün içinde üyeliğiniz aktif edilir.

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

Yapı Kredi Trabzon Şubesi
TL
IBAN-NO
TR82 0006 7010 0000 0050 0551 81

 
ONLINE ÜYE OLDUM, ÜCRETİMİ ÖDEDİM?

Online üyelik gerçekleştirirken bildirdiğiniz e-posta adresiniz "Kullanıcı Adınız" olacak şekilde ayarlanır ve şifreniz ile birlikte, kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilir.

Kullanıcı Adınız ve şifrenizle birlikte "Üye Girişi" bölümünden sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen Üyelik Yönetimi panelini kullanarak firma bilgilerini güncelleyebilir, ürün ekleyebilir, işbirliği talebi bırakabilir, haber veya iş ilanı ekleyip firmanız için en uygun elemana en etkin şekilde ulaşabilir, firmanızla ilgili haberleri "Üyelerden Haberler" bölümünden duyurabilirsiniz.

Artık dünya ticaretinin interaktif ortamlarda gerçekleşmeye başlandığı bu yüzyılda vakit geçirmeden yerinizi almalısınız. Hem çok düşük maliyetle sanal ticaret aleminde yerinizi alacak, hem de sürekli fuar alanıyla ve işbirliği talepleriyle ticaretinizi geliştirebileceksiniz.

ONLINE ÜYE OLDUM, ANCAK ÜCRETİMİ ÖDEMEDİM?


Ücret ödeyip Altın Üyeliğe geçiş yapacağınız âna kadar firmanız Gümüş Üyelik statüsünde yayında kalacaktır.
Kullanıcı Adınız ve şifrenizle birlikte "Üye Girişi" bölümünden sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen Üyelik Yönetimi panelini kullanarak firma bilgilerini güncelleyebilir ve işbirliği talebi bırakabilirsiniz.

Devam
Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.