İşbirliği Talebi

Sektörün İlklerindeniz!

Sektöründe ilklerden olan Mega, üretim ve yönetim aşamasında profesyonelce çalışabilmek amacıyla toplam kalite yönetimi prensibini benimsemiştir.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde ilk fabrikasını kuran Mega Çelik Kapı, şu anda 75 kişilik deneyimli personeli ile ve 5.500 m2 kapalı, 2500 m2 açık alan olmak üzere, toplam 8000 m2 lik alan üzerinde kapı imalatında faaliyet göstermektedir.Üretilen malın % 80'i iç pazarda % 20'si ise dış pazarlarda tüketilmektedir.

İhracat yapılan ülkeler İsrail, Tunus, Ürdün, BAE, Arnavutluk, Romanya ve Fas'tır.Her geçen gün büyüyen ve gelişen Mega Çelik Kapı, kısa sürede yurt içi ve yurt dışı yatırımlarına başlamış, dış pazarlarda aktif hale gelebilmek için öncelikle Romanya'da çelik kapı tesisi kurmuştur. Romanya'da kurduğu tesisleriyle de ülke ekonomisine katkıda bulunan Mega Çelik Kapı,estetik ve güven ilkeleri doğrultusunda üretimine devametmektedir.

Çelik kapı tüketiminde 1. sıraya yerleşen İstanbul'da Bölge Müdürlüğü kuran Mega, kendi bünyesinde iki ayrı satış mağazası açtı. Kurucu ortaklarından birisini İstanbul'da görevlendiren Mega, yurtdışı pazarına daha iyi hizmet verir duruma gelmiştir...

Üretiminde kullandığı ham malzemeleri özenle seçen Mega, kasa ve kanat üretiminde DKP sac kullanmaktadır. Üretim aşaması, DKP sacların siparişler doğrultusunda kesilmesiyle başlar. Kesilen parçalar 200 tonluk Apgant preslerde büküm işlemine tabi tutulur. Bükülen kasa ve kanat parçaları özenle kaynatılır.Deneyimli ustaların kaynak yerlerini rütuşlamalarından sonra yarı mamul kapı, boyama işlemine hazır hale gelir. Boya atölyesinde elektrostatik toz boya ile kaplanan kasa ve kanat, estetik bir görünüm kazandığı gibi çizilmelere ve darbeler karşı daha dayanıklı hale gelir.Çelik kapının ahşap kısımları MDF den imal edilmiş olup mat ve parlak olarak uygulanabilir. Siparişler doğrultusunda uygun malzemeler ile kaplanan MDF ler desen ve modellere göre Genelde çağdaş çizgilerin hakim olduğu desen ve model çeşitlerine de önem veren Mega Çelik Kapı, her geçen gün arşivini genişleterek müşterilerine zengin renk ve model seçenekleri sunmaktadır,

Firma: Mega Çelik Kapı Telefon: +90 462 229 34 38 E-posta: cahittuncay@hotmail.com

İşbirliği Talebine Cevap Ver

Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.