İşbirliği Talebi

Web Hizmetlerim

Webhizmetlerim, 2005 yılında internet tabanlı stratejiler üretmek ve geliştirmek (web tasarım) ve web hosting , alan adı (domain) tescili hizmetleri veren bir firma olarak çalışmaya başladık ...

Webhizmetlerim, kaliteli hizmet/fiyat dengesini optimal seviyede tutarak, %100 müşteri mutluluğu hedeflemekte, Türk şirket ve şahıs sitelerinin mümkün olduğu kadar Türkiye'de kurulu hosting şirketlerince barındırılması amacı ile çalışmaktadır.

Webhizmetlerim, interneti bir iş geliştirme aracı olarak değerlendirir. Müşterilerinin faaliyetlerini ve isteklerini analiz ederek, her bir iş için özgün ve yüksek hizmetler verir.
Yeni şeyler öğrenmenin, fikir ve projeler üretmenin ve yeni insanlarla tanışmanın keyifi ile tecrübeli olduğumuz işimizi yapıp web teknolojileri ile dijital çözümleri sunmaya devam edeceğiz.
Webhizmetlerim olarak farkımızın, stratejik düşünebilmemizden, ihtiyaçlarınıza odaklanabilmemizden, sizin ve sizin müşterileriniz için geliştirdiğimiz yaratıcı çözümlerimizden, teknolojiyi anlamamızdan ve iyi kullanmamızdan olduğunu düşünüyoruz...

Saygılarımızla,

Webhizmetlerim

Firma: Web Hizmetlerim Telefon: +90 216 521 35 65 E-posta: info@webhizmetlerim.com

İşbirliği Talebine Cevap Ver

Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.