Aksu İlaçlama Makineleri

Hakkımızda

        Türk tarımının gelişmesi, üreticilerimizin daha fazla verim ve daha fazla kar elde etmesinin yolu, bilinçli tarımdan geçmektedir. İlkel, atadan kalma yöntemlerle yapılan tarım, üreticimizin hem büyük masraflar yapmasına, hem daha fazla çaba harcamasına, hem de tüm bunlara rağmen daha az kazanmasına yol açmaktadır.

   

   “Çiftçi Dostu” U.L.V. cihazlarımızla;

* İlaçtan, işgücünden ve zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

* Seralarda, yağmurlu havalarda yapılamayan ilaçlamalar, sorun olmaktan çıkmaktadır.

* İlaçlamadan kaynaklanan büyük benekler, olmamaktadır.

* Yapılan ilaçlama; uygun miktarda ve yalnızca hedefe ulaştırılmaktadır.

* Kullanımı, kolay ve çabuk etkisinden dolayı tercih edilmektedir.

 

        Özel olarak tasarladığımız, yerli ve yabancı muadillerine göre büyük avantajlar sunan son teknoloji ürünü, Sırt tipi U.L.V. cihazları ile ilaçlamalar artık çok daha kolay ve kullanımı son derece rahat olarak üretilmiştir.  Daha geniş bilgiye ve yapılan bilimsel çalışmalara web sitemizden, “Hizmet Alanlarımızın” içerisinde bulunan “Tarım Alanları” bölümüne girerek ulaşabilirsiniz.

        İhracat için hayati öneme haiz iddia konusu bu gelişmeyi görüşmek üzere tarafımıza bir randevu verilip, ürünümüz U.L.V. Cihazını bir hafta deneyerek test etmenizi öneriyoruz.

 

Önemli AraştırmaAkdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi proje kapsamında ve bilimsel çalışmalarda kullanmak üzere satın aldığı ürünlerimizden olan sırt tipi AKSU ECE-10 ve araç üstü AKSU ECE-30 modeli U.L.V. cihazlarımız üzerinde, bağda ve bahçede yaptığı denemeler sonucunda, 2800lt. suyla yapılan ilaçlamayı 90lt. düşürüp ilaçtan da 1/14 tasarruf sağlamıştır. Ayrıca; Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi, AKSU ECE-10 sırt tipi U.L.V. cihazımızı, özellikle örtüaltı tarımda iyi kaplama yapmasından dolayı tavsiye etmektedir.

İletişim Bilgileri

Firma Adı Aksu İlaçlama Makineleri
Firma Yetkilisi Coşkun AKSU
Adres San. Mah. 640 Sk. No:12
Posta Kodu 07040
Telefon +90 242 345 12 95
Faks +90 242 345 67 70
İnternet Sitesi http://www.aksuilaclama.com.tr
E-posta info@aksuilaclama.com.tr
Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.