Cemsan Elektrikli Cihaz Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Misyonumuz
Misyonumuz tüm operasyonlarımızın sürekli gelişmesi için yöntemler geliştirmektir.
En etkili üretim tekniklerine ve ciddi kalite kontrollerine adapte olmak, müşterilerimizin en yüksek kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olduğundan emin olmak daima şirketimizin politikası olmuştur.


Şirketimiz
CEMSAN Elektrikli Cihazlar Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 20 yılı aşkın bir süredir küçük fakat güçlü elektrikli ani su ısıtıcıları üretimi ve dağıtımı yapmaktadır.

2000 yılında küçük elektrikli ani su ısıtıcıları alanında Türkiye pazarında liderliği yakalamıştır.

Bugün ürünlerimizi Rusya, Kıbrıs, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Suriye, Sırbistan, Gürcistan, Azerbaycan, Özbekistan, Moldavya ve Ukrayna’ya ihraç etmekteyiz.

Üretim işlemi basit plastik enjeksiyon baskısından en son üretim kontrolleri ve kalite kontrol testlerine kadar entegre halde çalışmaktadır. Bu işlemlerin hepsi tek çatı altında yürütülmekte ve en yüksek kalitenin en uygun fiyatlarda sağlanabilmesi için ciddiyetle kontrol edilmekte ve gözetlenmektedir.

Duştan keyif almak isteyen insanların yüksek performans ve kullanım kolaylığı gereksinimlerini karşılamak ve çeşitli gelir guruplarının alım güçlerine ürünümüzü sunmak için geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Su ısıtıcı teknolojisindeki yüksek seviyemiz bizi kullanıcıların yaşadığı aşağıdaki sorunları çözmekte muktedir kılmaktadır.

1. Düşük su basıncı
2. Yüksek su tesisat fiyatları
3. Karmaşık montaj
4. Elektrik ve suyun gereksiz tüketimi

İletişim Bilgileri

Firma Adı Cemsan Elektrikli Cihaz Sanayi Tic. Ltd. Şti.
Firma Yetkilisi Cemil ALBAYRAK
Adres Kemaliye Mah. Osman Tan Cad. No:71 Vakfıkebir
Telefon +90 462 841 56 82
Faks +90 462 841 20 34
İnternet Sitesi http://www.cemsan.com.tr
E-posta info@cemsan.com.tr
Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.