Ekol Fırın Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

EKOL FIRIN MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1993 yılında geçmiş yıllardan gelen sektör bilgisi ve tecrübesiyle Elmosan Aydın Isı San. Tic. Ltd. Şti. adıyla ekmek fabrikalarına 24 saat servis anlayışıyla hizmete başlamıştır.

Sektörün sorunlarını ve ihtiyaçlarını yakından bilmesi ve müşterilerinden gelen yoğun istek üzerine 1998 yılında Fırın Makinaları imalatına başlamış ve adını Ekol Fırın Makine San. Tİc. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir.

Firmamız 1500 m2 lik bir alanda tecrübeli ve alanında uzman bir kadro ile, daima kaliteyi ön planda tutarak ve satış sonrası hizmet vererek fırıncılık sektörünün aradığı hizmeti bulmasını sağlamıştır.

Firmamıza olan güveni ile önce İç Anadolu'da başlayan müşteri ağımız hızla Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış ayrıca başta Türk Cumhuriyetleri ve Asya Ülkelerine olmak üzere başarılı ihracatlarımızla amaçladığımız "Dünyada tercih edilen firma olmak" Konusunda da başarılı adımlar atılmıştır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz; Fırın Makinaları imalat sektöründe müşterilerimiz tarafından aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

Vizyonumuz; Konusunda lider, çalışanı ve tedarikçisiyle içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır.

 

İletişim Bilgileri

Firma Adı Ekol Fırın Makina San. Tic. Ltd. Şti.
Firma Yetkilisi Aaydın BOZA
Adres Fevzi Çakmak Mah. 2. Blok 15. Sok. No:11
Telefon +90 332 342 53 58
Faks +90 332 342 62 68
İnternet Sitesi http://www.ekolfirinmakina.com.tr
E-posta bilgi@ekolfirinmakina.com.tr
Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.