Güneş Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Hakkımızda

Güneş Gıda San. ve Tic. A.Ş. pastacılık, dondurma, restaurant, cafeterya,catering ekmek fabrikaları, otel, motel ve bar malzemeleri ile tüketim hammaddelerinin temini amacıyla 1984 yılında Trabzon'da kurulmuştur.

Firmamız pastacılık sektöründe, bölgede yeniliklere ve gelişmeye büyük önem vererek, eğitici seminerler ve kurslar düzenler. Firmamız gelişen sanayimize katkı ve daha iyi hizmet anlayışıyla bölgemizde yetiştirilen doğal meyvelerin işlenmesi ve pazar payının arttırılması amacıyla 1994 yılında Trabzon Organize Sanayi Bölgesi'nde 2000 m²'si kapalı, toplam 6379 m² alanda yaş ve kuru meyve işleme tesisini kurmuştur.

Yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda aranan kaliteli ürünlerimiz ZİGANA tescilli markasıyla piyasaya sunulmuştur. Ürünlerimiz pastacılık sanayi, dondurma ve gıda sanayinin diğer dallarında beğeni ile kullanılmaktadır. Güneş Gıda San. ve Tic. A.Ş., Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi'nde sektöründeki en büyük dağıtım firmasıdır.

Bünyesinde UNİLEVER gibi bir dünya markasının distribütörlüğü ile KATSAN, İDERİ KRATER, MABEL, OVA UNİ PASDEKOR, İREKS, ELİT, PURATOS, BÜYÜK HEKİMOĞULLARI UN, EFES, BAŞER AMBALAJ, AKİŞ PLASTİK ve CARGİL gibi ciddi firmaların temsilciliğini de taşımaktadır.

Hizmet anlayışında zamanla yarışan firmamız Trabzon, Artvin, Kars, Ağrı, Iğdır, Van, Ezurum, Erzincan, Bayburt, Gümüşhane, Sinop, Tokat, Amasya, Samsun, Ordu, Giresun ile bu illerin ilçelerine düzenli dağıtım yapmaktadır.

Güneş Gıda yurt dışından gelen talepleri karşılamaktai teknoloji ve bilgi alışverişini sağlamakta, Gürcistan-Rusya'da bazı işletmelerin ham maddelerini ve makinelerini temin ederek tesislerin çalışmalarına yardımcı olmaktadır.

Güneş Gıda San. ve Tic. A.Ş. imal ettiği ve sattığı güvenli, sağlıklı ve kaliteli ürünlerle değerli müşterilerimize vermeye devam etmektedir.

 

İletişim Bilgileri

Firma Adı Güneş Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Firma Yetkilisi Aydın UZUN
Adres Organize Sanayi Bölgesi ARSİN
Telefon +90 462 711 25 17
Faks +90 462 711 41 53
İnternet Sitesi http://www.gunesgida.com
E-posta gunesgidatrabzon@hotmail.com
Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.