Birey Eğitim Kurumları

Hakkımızda

Yıllarını yayıncılığa ve eğitime vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış öğretmenler tarafından kurulan bir özel öğretim kurumu.

Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak "kendi ayakları üzerinde" yürüyen; başarının nicelikle değil, kaliteli ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim - öğretim ilkelerini "öğretmence" belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir kuruluş.

Özel öğretimdeki standartları yükselterek ?tam öğrenme? yöntemini bir model olarak ortaya koyan ve geliştiren; eğitim ve öğretimin klasik kalıplarını aşarak bireyselliği ve ilgiyi kurumsallaştıran; öğrenciyi ve veliyi yönlendirmede, durum ve olaylara "eğitimci" gözüyle bakarak rehberliğe çağdaş, güncel, gerçekçi ve işlevsel boyutlar kazandıran bir kurum.

Öğretmenliği, çağdaş yorumlarla ulusallıktan evrenselliğe uzanan Atatürkçü çizgide, profesyonel iş disiplini içinde, bir sanatçı titizliğiyle ele alan bir kuruluş.

Bilgi'nin hiç kıskanılmadan paylaşılacak en yüce ve tek değer olduğunu özümseyen ve tüm öğretim kurumlarını bir büyük bütünün parçaları olarak gören; başarıyı, "birey, okul, aile ve çevre'nin katkılarıyla elde edilen kolektif bir sonuç olarak değerlendiren ve bu sonuçta aslan payının "birey"e ve "öğretmen"e ait olduğunu hem açık yüreklilik hem de saygı ve övünçle dile getiren bir kurum.

 

İletişim Bilgileri

Firma Adı Birey Eğitim Kurumları
Firma Yetkilisi Emanullah TÜFEKÇİOĞLU
Adres Kemerkaya Mah. Maraş Cad. Sultan Sok. No:33
Posta Kodu 61100
Telefon +90 462 323 13 74
Faks +90 462 326 42 23
İnternet Sitesi http://www.birey.com
E-posta trabzon@birey.com
Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.