Nihat Usta Köfte Balık ve Et Ürünleri İnş. Tur. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

1974 yılında Akçaabat'ta Nihat Aydın tarafından kurulan “Nihat Usta Köfte Salonu” yanlız Akçaabat'ın değil, Trabzon'un ve hatta tüm Türkiye'nin lezzet kültürünün temsilcisi olmuştur.


Daha o yıllarda ilk kez üniformalı personeliyle ve nitelikli hizmet anlayışıyla gözde bir mekân haline gelmiş, günden güne gerek üretim alanında gösterdiği titizlik ve temizliğe verdiği önem, gerekse servis anlayışındaki performansı ve her iki alanda son teknolojiyi faydalı kullanabilmesi ile günümüzdeki konumuna ulaşmıştır.


Dünyaca ünlü Akçaabat Köftesinin bir bakıma temsilcisi ve merkezi konumuna gelen Nihat Usta Köfte Salonu, kalitesi ve konuklarına verdiği değer ile son on yılın başarılı lokantası ödülüne ve unvanına da sahip olmuş, birçok defa vergi rekortmenliği ödülü alarak bu başarısını pekiştirmiştir.

Tüm bu başarıları neticesinde bütün yurtta, ulusal ve yerel basının sık sık sözünü ettiği, sanatçılardan, siyasetçilere, gündemdeki birçok kişinin Karadeniz’i her ziyaretinde uğrak noktası haline getirdiği birinci sınıf bir mekân olan Nihat Usta ayrıca HACCP ve TSE belgerine sahiptir.

İletişim Bilgileri

Firma Adı Nihat Usta Köfte Balık ve Et Ürünleri İnş. Tur. Tic. Ltd. Şti.
Firma Yetkilisi Nihat AYDIN
Adres İskele Cad. No:1 Akçaabat
Telefon +90 0462 228 00 50 - 228 20 50
İnternet Sitesi http://www.nihatusta.com
E-posta nihatusta@nihatusta.com
Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.