TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi A.Ş.

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi A.Ş., 1993 yılında Doğu Karadeniz Silah Projesi kapsamında kurulmuştur.

Trabzon/Arsin Organize Sanayi Bölgesinde 11.000 m2'lik alan üzerine kurulu olan kompleksimizde, hafif silah ve savunma sanayi ürünleri konusunda NATO standartlarında üretim yapılmaktadır. Teknolojik altyapı ile donatılmış tesisimizde tasarımdan üretime, kontrol ve testlerden müşteri sevkine kadar tüm süreçler birbirine entegre edilmiş olup titizlikle takip edilmektedir.

Global Dünyanın kabul ettiği kalite değerlerini üretiminde uygulayan firmamız, soğuk dövme teknolojisi ile kendi namlusunu üretebilme kabiliyetine sahip ender firmalar arasında yer almaktadır.  Yıllık 45.000 adet üretim kapasitesine sahip olan firmamızda, 9mm P.A.K., .22 cal, .25 cal, 7,65 mm, .380 ACP, .45 cal, ve 9x19 mm kategorisinde 30 farklı modelde üretim yapılmaktadır.

Gerçekleştirdiği özgün tasarımlarla yurt içinde sektöre öncülük eden firmamız, bugün üretiminin büyük bir kısmını 30'a yakın ülkeye ihraç etmektedir.  TİSAŞ ürünleri gerek Milli Savunma Bakanlığı'nın gerekse Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı, Ateşli Silahlar ve Patlayıcılar Dairesi, Ateşli Silahlar Teknolojisi Şube Başkanlığı'nın yaptığı testlerde üstün başarı kazanmıştır. Ankara ve İstanbul'daki Bölge Müdürlükleriyle de gerek yurt içinde gerekse yurtdışındaki müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet verebilme imkânını elde etmiştir. 

Çeyrek asrın verdiği deneyimi teknoloji ile birleştiren TİSAŞ, ilk günkü heyecanını kaybetmeden ülkemizde Savunma Sanayisinin öncüsü olmaya devam edecektir.

İletişim Bilgileri

Firma Adı TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi A.Ş.
Firma Yetkilisi Ahmet ALEMDAROĞLU
Adres Organize Sanayi Bölgesi ARSİN
Posta Kodu 61900
Telefon +90 462 711 10 80
Faks +90 462 711 17 87
İnternet Sitesi http://www.trabzonsilah.com
E-posta info@trabzonsilah.com
Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.