Üçyıldız Turizm Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Hakkımızda

1988 yılında kurulan ve her zaman kendini geliştirmeyi, müşterilerine maksimum kalitede ürün sunmayı hedefleyen Üçyıldız Mobilya olarak, okul, ofis, otel, cafe ve ev mobilyaları konusunda uzmanlaşmış bir firmayız.

Biz Kimiz?

Bulunduğumuz hinterland içerisinde birçok firmanın farklı tasarımları ve konseptleri ile ofislerinizin, cafe ve restoranlarınızın, okul ve otellerinizin tüm mobilya ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Müşterisinin ne istediği düşünen, yaratıcı ve kreatif kararlar alabilen bir ekibimiz var. Gerek modern mobilya dünyasının değişkenlerini hayatınızı sunan gerekse de geleneksel konseptin mekanlarınızda yer alacak şekilde organize edilmesini sağlamaktayız. Sunduğumuz ürünler ve hizmetlerle her geçen yıl hedeflerimize erişiyor ve daha büyük hedefler için kendimizi geliştiriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Ofis, Okul, Ev, Otel, Cafe, Restoran ve birçok mekan için mobilya ve türevleri konusunda verdiğimiz hizmet her geçen gün gelişen referanslarımızla devam etmektedir. Müşteriye özel, çözüm odaklı ve başarısını kanıtlamış uygulamalarımızla ofis mobilyaları konusunda, müşteri sayımızı geliştiriyor, kısa ve uzun vadede nitelikli memnuniyet artışımızı sürdürüyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

İş disiplinimizden taviz vermeden, hizmet sektörünün tüm gerekliliğini ve amaçlarına ortak olarak hareket ediyoruz. Müşterilerimizi dinliyor, onların ihtiyaçlarını tam olarak anlıyor, gerekli projeler ve çalışmalarla en küçük detayına kadar inerek çözümler buluyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik planlı ve hızlı çözümler üreten ekibimizle, ofis ve ev mobilyaları konusunda sizlere hayallerinize kavuşma, eksiklerinizi giderme noktasında tüm imkanlarımızla destek oluyoruz. Tecrübemizle böylesine zahmetli ve zor bir sektörde başarının nasıl yakalandığını, sizlerin mutluluğu ile kutluyoruz.

 

İletişim Bilgileri

Firma Adı Üçyıldız Turizm Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Firma Yetkilisi Alper BEKTAŞ
Adres Söğütlü Mah. Adnan Kahveci Bulvarı No:130 Akçaabat
Posta Kodu 61040
Telefon +90 462 248 60 60
Faks +90 462 248 62 62
İnternet Sitesi http://www.ucyildiz.com.tr
E-posta ofisya@ofisya.com
Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.