VizyonNet - İnternet Hizmetleri

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

1997 yılının Mayıs ayında ilk çiviyi sanal ortamlar için çaktığımızdan bu yana yıllar geçmeye devam ediyor.

Vizyon, adını marka olarak geliştirirken daima güven taşlarını temeline koymaya özen göstermiştir.

Bizimle çalışmayı rastlantısal olarak başlatmamış olanlar bu taşların varlığından haberdar olarak bize gelmişlerdir. Bundan eminiz. Rastlantısal olarak gelenler ise bu taşlarımızın varlığından oldukça memnundurlar. Çünkü enerjisini hep müşterilerinden yana kullanmaya üst seviyede önem veren Vizyon, Net ekini aldıktan sonra marka olmanın gereğini ortaya koyacak bilinci hep geliştirmeye odaklı olmuştur.

2007 yılında vizyonNet adıyla marka tescil belgesini ve Telekomünikasyon Kurumu'ndan "Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesi"ni alan Vizyon, bu safhadan sonra sorumluluklarını, yine başlarken olduğu gibi güven üzerine geliştirmeye devam etmiştir.

Teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte, gelişmelerin katkıları en kısa sürede sisteme dahil edilmekte, kurum içi bilgilendirmelerle bu süreçler sürekli hale getirilmektedir. VizyonNet daima gelecekle ilgili öngörülerini bilimsel verilere dayandırmakta, bu öngörülerini ekonomik olanaklarla özdeşleştirip, gücüne güç katmakta; gelecek planlarını oluşturduğu ortak platformlar içerisinde müşterilerinden yana geliştirmektedir.

 

İletişim Bilgileri

Firma Adı VizyonNet - İnternet Hizmetleri
Firma Yetkilisi H. Fahri GÜMÜŞTEKİN
Adres İskenderpaşa Mah. Hamamizade Sok. No: 9
Posta Kodu 61100
Telefon 444 8 369
Faks 0462 323 04 79
İnternet Sitesi https://www.vizyon.net.tr
E-posta vizyon@vizyon.net.tr
Giriş
Üye değil misiniz? Altın Üye ya da Gümüş Üye olmak için tıklayınız.